Nieuws

Harry’s Horse blijft trotse partner Zitcompetitie – inschrijving regiofinales geopend!

Harry’s Horse blijft ook de komende drie jaar hoofdsponsor van de Zitcompetitie. Al sinds 2004 is Harry’s Horse een trouwe partner van deze unieke competitie voor manegeruiters. Nu de FNRS de competitie opnieuw zelf organiseert onder de vlag van Plezier met Paarden, wordt de succesvolle samenwerking voortgezet én versterkt.

28 mei 2025 | 2 minuten lezen

“Na jarenlange ondersteuning van deze mooie competitie blijven we de FNRS en de Zitcompetitie natuurlijk trouw,” aldus Armando Jansen, directeur van Harry’s Horse. “We hopen dat er dit jaar weer veel manegebedrijven en enthousiaste ruiters meedoen aan deze leuke en leerzame competitie. Wij kijken ernaar uit!”

De FNRS is blij met deze vernieuwde samenwerking, die bijdraagt aan de kwaliteit en uitstraling van de Zitcompetitie.

“Het is ontzettend waardevol om een trouwe en betrokken partner als Harry’s Horse aan onze zijde te hebben,” zegt Haike Blaauw, directeur van de FNRS. “Deze competitie is een belangrijk onderdeel van Plezier met Paarden en stimuleert plezier, ontwikkeling en betrokkenheid. We kijken uit naar een nieuwe reeks succesvolle edities met Harry’s Horse als vaste partner.”

Inschrijving regiofinales geopend!

Met de officiële aftrap van de vernieuwde samenwerking opent vandaag ook de inschrijving voor de regiofinales van de Zitcompetitie 2025. FNRS-manegebedrijven kunnen vanaf vandaag startplaatsen reserveren via onderstaand formulier. De belangstelling is elk jaar groot, dus wees er op tijd bij!
Het reserveren van startplaatsen is mogelijk tot 30 juni 2025. Voor 15 september moet de definitieve aanmelding van de deelnemende ruiters binnen zijn. 

Data en locaties Zitcompetitie 2025

Regiofinales

Kwartfinales

Halve finale en landelijke finale

Reserveer hier startplaatsen voor de regiofinales

Doe mee, beleef het plezier en zet jouw ruiters in de spotlight tijdens deze sportieve en inspirerende competitie. Samen met onze trouwe partner Harry’s Horse maken we er opnieuw een prachtige competitie van!