Activiteit

Kijkje in de Keuken - september

05 september t/m: 06-09-2025
Vrijdag 5 september 2025 - zaterdag 6 september 2025
09:00 tot 17:30
Evenement
4 minuten lezen

Op vrijdag 5 september en zaterdag 6 september organiseren we weer het leukste weekend van het jaar! We trappen op vrijdag af met Kijkje in de Keuken waarbij we een bezoek brengen aan drie prachtige bedrijven. Op zaterdag gaan we richting Expo Greater Amsterdam voor de jaarlijkse Hippische Ondernemer Dag. Voor belangstellende is er de mogelijkheid om te blijven overnachten bij NH Hotel Noordwijk Leeuwenhorst. Geef bij je aanmelding duidelijk aan of je gebruik wilt maken van deze service.

LET OP! Voor beide dagen dien je je apart aan te melden! 

Vrijdag 5 september - Kijkje in de Keuken

Floating Farms

Met een bezoek aan Floating Farms nemen we een kijkje in de agrarische sector. Sinds 2019 drijft er in de haven van Rotterdam een boerderij met 31 koeien. Initiatiefnemers Minke en Peter van Wingerden willen met werelds eerste drijvende boerderij de kloof tussen de agrarische sector en de stad kleiner maken. De melk afkomstig van Floating Farms wordt direct geleverd aan omliggende restaurants. De productie is op deze manier waar de consumptie is. Er is geen transport nodig en dat biedt voordelen voor het klimaat. Floating Farms laat bovendien zien hoe je als ondernemer creatief kunt inspelen op maatschappelijke en ecologische uitdagingen. Na een rondleiding op deze drijvende boerderij sluiten we af met een kleine proeverij.

Manege de Prinsenstad

Wie over de A13 rijdt, kent het bedrijf ongetwijfeld: Manege De Prinsenstad. Het familiebedrijf ligt naast de snelweg bij Delft en bestaat al meer dan 55 jaar. Dit prachtige hippische bedrijf wordt al jaren door de familie Duijndam gerund en gaat over van generatie op generatie. Naast instructie, pensionstalling, in- en verkoop van paarden staat De Prinsenstad ook bekend om de goed georganiseerde wedstrijden en evenementen. Het bedrijf biedt een zeer gevarieerd aanbod binnen de hippische sector, wat het extra interessant maakt. Een bezoek aan De Prinsenstad belooft dan ook veel waardevolle inzichten op te leveren.

De Randhoeve

Dit jonge dynamische bedrijf heeft als doel vooruitstrevend te zijn op gebied van paardenwelzijn in combinatie met de sport. Drijvende kracht achter De Randhoeve is Charlotte Meurs. De pensionstal van Charlotte beschikt over onder andere 40 uitloopstallen die allen voorzien zijn van een eigen paddock. De huisvesting werd enkele jaren geleden gerealiseerd en slaat direct aan bij zowel klant als paard. Benieuwd hoe Charlotte de realisatie van dit unieke huisvestingconcept heeft aangepakt? Of wil je graag zien en horen hoe deze manier van huisvesting werkt voor zowel paard als mens? Tijdens Kijkje in de Keuken bij De Randhoeve deelt Charlotte haar verhaal met ons.

Programma 5 september:

09:00 – 09:30 uur Verzamelen NH Hotel Noordwijk Leeuwenhorst
11:00 – 12:30 uur Floating Farms
13:00 – 13:45 uur Lunch
13:45 – 15:15 uur Manege De Prinsenstad
16:15 – 17:15 uur Pensionstal de Randhoeve
18:15 – 21:00 uur Diner

 

Zaterdag 6 september – De Hippische Ondernemer Dag

Op zaterdag 6 september starten we de dag met een heerlijk ontbijtbuffet. Om 08:00 uur gaan we richting Expo Greater Amsterdam waar we tussen 09.30 uur en 10.00 uur ontvangen worden bij de aanvang van De Hippische Ondernemer Dag. Let op: voor De Hippische Ondernemer Dag moet je je apart aanmelden! In de middag is er gelegenheid om op Horse Event Pro tientallen clinics en demonstraties te bezoeken van specialisten, ruiters en trainers. In het promodorp zijn zo’n 160 stands te bezoeken met uiteenlopende hippische producten en diensten. 

Reserveer hier je kaarten voor De Hippische Ondernemer Dag met toegang tot Horse Event PRO.

Programma 6 september:

08:00 – 09:00 uur Ontbijt
09:00 – 09:30 uur Vertrek / Aankomst EXPO Greater Amsterdam
10:00 – 13:00 uur Congres
13:00 – 14:00 uur Lunch
14:00 – 17:30 uur Horse Event PRO

Vervoer

We verzamelen voor Kijkje in de Keuken op vrijdg 5 september tussen 9.00 - 9.30 uur bij NH Hotel Noordwijk Leeuwenhorst. Een touringcar brengt ons de hele dag naar alle locaties. Dit is bij de prijs inbegrepen. Vervoer naar De Hippische Ondernemer Dag is op eigen gelegenheid.

Kosten en hotel

De kosten voor deelname aan Kijkje in de Keuken op vrijdag 5 september bedragen 115 euro per persoon. Dit is inclusief koffie & thee, versnaperingen, busvervoer, lunch en diner met consumpties. Hiervoor krijg je een compleet verzorgde dag.

Hotelovernachting kan tegen meerprijs bijgeboekt worden. Prijs voor een tweepersoonskamer inclusief ontbijt is 171,80 euro per kamer. Dit is exclusief 2,51 euro gemeentelijke heffingen per persoon per nacht. Prijs voor een éénpersoons kamer inclusief ontbijt en gemeentelijke heffingen p.p is 149,90 euro. Dit is exclusief 2,51 euro gemeentelijke heffingen per persoon per nacht. Hotelovernachtingen worden door de FNRS gefactureerd. Extra gemaakte kosten tijdens de overnachting dienen rechtstreeks met het hotel verrekend te worden.

Het is mogelijk om tot 21 juli 2025 een kamer te reserveren. Let op: OP = OP, dus wees er snel bij!

Aanmelden, afmelden en betalen

  • Aanmelden voor Kijkje in de Keuken op vrijdag 5 september kan via onderstaande knop t/m 18 augustus 2025. Afmelden voor Kijkje in de Keuken kan kosteloos vóór 18 augustus. Bij afmelden na 18 augustus of geen aanwezigheid worden de gemaakte kosten per persoon alsnog in rekening gebracht.
  • Aanmelden voor de Hippische Ondernemer Dag op zaterdag 6 september moet apart gedaan worden via deze pagina en kan t/m 22 augustus. Afmelden voor De Hippische Ondernemer Dag kan kosteloos t/m 22 augustus. Bij afmelden na 22 augustus of geen aanwezigheid worden de gemaakte kosten per persoon alsnog in rekening gebracht.
  • Reserveren van een hotelovernachtig is mogelijk tot 21 juli 2025. Annuleren van de hotelovernachting kan t/m 21 juli. Bij annuleren na 21 juli worden de gemaakte kosten in rekening gebracht. Mocht je later dan 21 juli een hotelovernachting willen boeken. Neem dan direct contact op met NH Hotel Noordwijk Leeuwenhorst.

Je aanmelding is pas definitief als de vooraf gestuurde factuur voldaan is!

Locatie

Langelaan 3
2211XN Noordwijkerhout

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om te kunnen zien wie zich aangemeld heeft en/of om je zelf aan te melden.