Gezocht: gegevens van paardenbedrijven
23-09-2009 11:50 am
In iedere serieuze bedrijfstak maken ondernemers dagelijks grote en kleine keuzes met de kengetallen van hun bedrijf in hun achterhoofd. Ook in de hippische branche worden steeds meer ondernemers zich bewust van de waarde van kengetallen. Het vorig jaar door ZLTO en FNRS gestarte project “Kengetallen voor het paardenbedrijf van de toekomst” draait volop en veel deelnemende manege- en pensionstalhouders zijn enthousiast over hun eerste bevindingen.
Hoe meer deelnemers, hoe beter de kwaliteit van de geproduceerde kengetallen wordt. Voor dit project zijn FNRS en ZLTO daarom op zoek naar een aantal paardenbedrijven die willen meedoen met hun gegevens van het jaar 2008. Hippische ondernemers uit het hele land kunnen meedoen.
Geef u op voor deelname aan het project Kengetallen via het opgaveformulier op de besloten pagina"s van de website, knop Mijn Bedrijfsvoering-Kengetallen. Ook vindt u hier meer informatie over het project en de recente presentatie over kengetallen tijdens het ondernemerscongres 2009.
Lees hier de informatie op de website van ZLTO.
|